sprzedaż i naprawa palet drewnianych EURO

Paleta gatunek 2

Paleta gaunek 2

Ponadczasowy element produkcji

Drewno od dawna jest wykorzystywane przez wiele osób do rozmaitych celów. W czasach starożytnych było ono podstawą do ogrzewania, a w późniejszych latach stosowano je do budowania domów i ogrodzeń. Na początku XX wieku ludzie zaczęli być bardziej innowacyjni i kreatywni — społeczeństwo zaczęło tworzyć z prostych rzeczy coś niezwykłego. Od 1950 roku z drewna zaczęto produkować palety, które po dziś dzień pozwalają ułatwić życie wielu firmom z dużą ilością towarów. Od tamtej pory postrzeganie kwestii magazynowania towarów w znacznym stopniu zmieniło znaczenie. 

paleta gatunek 2

LUK-PAL to coś więcej niż palety

Nasi wykwalifikowani pracownicy wykorzystują drewno do produkcji oraz kompleksowej naprawy palet. W naszym zakładzie pracy można znaleźć ich różne rodzaje — od drewnianych EURO (w gatunku 1 i 2) służących do magazynowania towarów,  poprzez palety spożywcze H1, które stanowią nieodłączny element transportu warzyw i owoców. W swojej ofercie posiadamy także pojemniki spożywcze E2, które wykonane są z wysokiej jakości polietylenu HDPE. Charakteryzuje je również odporność na niskie, jak i wysokie temperatury.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Paleta, która spełni wszelkie wymagania

Jedną z najchętniej wybieranych palet z naszej oferty jest paleta EURO (gatunek 2). Optymalne wymiary wynoszące 1200 mm x 800 mm oraz zastosowanie wysokogatunkowego drewna iglastego stanowi podstawowy element budowy tej palety, jak również świadczy o jej najwyższej jakości. Paleta gatunku 2 posiada 9 klocków o grubości desek 22 mm – 25 mm.

Warto również podkreślić, iż w trakcie produkcji aplikujemy po 5 desek w danym blacie, które są w stanie udźwignąć nawet do 1500 kg obciążenia. Nasze palety posiadają licencję EPAL/ISPM 15/ IPPC.

paleta euro gatunek 2
palety gatunek 2
luk-pal

Najwyższa jakość produktów

Jako firma możemy się pochwalić wysoką jakością palet w różnych gatunkach dostarczanych  Klientom od ponad dekady. Stawiamy przede wszystkim na ludzi z doświadczeniem i kwalifikacjami wymaganymi do produkowania i obróbki palet. Z drewnem należy się obchodzić w odpowiedni sposób, o czym podczas produkcji pamiętają nasi pracownicy.

 

Stawiamy na komunikację i dobre doświadczenia z Klientami. Zależy nam, by każdy był zadowolony z oferowanych usług i mógł cieszyć się trwałością palet. Zamówienia realizujemy w możliwie najkrótszym czasie, sprawnie i bezpiecznie. Posiadamy certyfikat, który poświadcza, że jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.

kontakt

Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego, adresu e-mail lub telefonu. Oferujemy sprzedaż, naprawę oraz skup palet. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą i kompleksowym doradztwem.