sprzedaż i naprawa palet drewnianych EURO

Paleta gatunek 1

Możliwość szybkiego przenoszenia i składowania materiałów w magazynie to niezwykłe ułatwienie dla wielu osób. Aby było to możliwe powstały odpowiednio skonstruowane palety, których zadaniem jest bezproblemowe transportowanie towarów. Wśród najpopularniejszych rodzajów wyróżniamy paletę EURO oraz palety gatunku 1 i 2.

Paleta gaunek 1

Zastosowanie palet gatunek 1

Palety gatunek 1 wpływają nie tylko na ułatwienie procesu magazynowania licznego towaru w hurtowniach czy innych magazynach, ale również umożliwiają przenoszenie danych produktów z wykorzystaniem wózków widłowych. Palety są również pomocne w transporcie danego towaru do sklepów, magazynów, a nawet domów czy ogródków. Produkt ten ma wiele zastosowań w praktyce. Nasi pracownicy wspólnie z Klientem szukają odpowiedniego rozwiązania oraz dobierają rodzaj palety tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania przyszłego użytkownika.

euro paleta gatunek 1
paleta euro gatunek 1
luk-pal

Paleta EURO — wybierz najwyższą jakość!

Paleta EURO (gatunek 1) stanowi idealne podłoże, ponieważ jest wykonana z drewnianych desek ułożonych równolegle do siebie. Stanowią one nieugiętą podstawę, na której bez problemu można układać mniejsze bądź większe opakowania. W swojej ofercie posiadamy różne wymiary palet, które idealnie wkomponowują się w powierzchnię wielu magazynów.

 

Nasza standardowa paleta Euro (gatunek 1) posiada wymiary 1200 × 800 mm. Jest wykonana z iglastego rodzaju drewna oraz deski ostrokrawężnej. Jej maksymalne obciążenie to 1500 kg, co zapewnia bezproblemowy transport różnego rodzaju produktów. Posiada 5 desek w blacie o grubości od 22 mm do 25 mm.

 

Oferowana przez nas paleta gatunku 1 zbudowana jest z dziewięciu drewnianych klocków. Palety drewniane to najczęściej wybierane i wykorzystywane typy ze wszystkich rodzajów w systemach magazynowych. Pozwalają niewielkim kosztem ułatwić codzienną pracę, a dedykowane są szczególnie dla hurtowni i dużych firm towarowych.

Dlaczego luk-pal

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy?

kontakt

W celu rozpoczęcia współpracy zapraszamy do kontaktu już dziś! Wybierz najwyższej jakości palety gatunku 1 i ciesz się ich trwałością!