sprzedaż i naprawa palet drewnianych EURO

Paleta przemysłowa

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo palety przemysłowe, EURO, drewniane odpowiednio przystosowane do przewożenia żywności. Oferujemy również wysokiej jakości pojemniki, które umożliwiają przechowywanie żywności zarówno w dużych hurtowniach, jak i lokalach gastronomicznych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz wyboru palet przemysłowych najwyższej jakości.

Paleta przemysłowa

Palety przemysłowe najwyższej jakości

Paleta przemysłowa cechuje się stosunkowo niską ceną w porównaniu do palet EURO. Towar ten nie zawiera oznaczeń na klockach, przez co można go produkować bez zezwoleń towarzystwa EPAL. Palety mogą posiadać wskaźnik IPPC informujący o stopniu wysuszenia drewna.

paleta przemysłowa 1200x800
palety przemysłowe lukpal
luk-pal

Jaka jest różnica pomiędzy paletą przemysłową A EURO?

Palety euro to jedne z najbardziej rozpoznawalnych palet w Europie, które są produkowane w różnych rozmiarach, jednak najczęściej spotykane charakteryzują się wielkością 1200 × 800 mm. Posiadają one na bocznej stronie oznaczenia EURO lub EPAL.

 

Palety euro, w odróżnieniu od palet przemysłowych muszą zwierać dane techniczne i dane normy produkcji. Te drugie cechuje duża dowolność w rozmiarach — nie mają narzuconych norm oraz nie posiadają oznaczeń EURO i EPAL, a ich wymiary można dostosować względem potrzeb Klienta.

wiele rodzajów palet

Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

W swojej ofercie posiadamy palety przemysłowe o wymiarach 1200 × 1000 mm, które wykonane są z drzewa iglastego. Dzięki dużej wytrzymałości tego materiału nasze palety są w stanie udźwignąć do 1000 kg obciążenia. Wykonane są z deski ostrokrawężnej o grubości 20 mm. Posiadają 9 klocków i desek w blacie. Ten rodzaj palet nie musi być przystosowany do wózków widłowych, dzięki czemu można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Klienci cenią naszą pracę dzięki staranności wkładanej w produkcję wykonywaną z najwyższej jakości produktów.

paleta drewniana przemysłowa
Dlaczego luk-pal

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Jeśli mają Państwo pytania odnośnie doboru lub ilości palet przemysłowych, zapraszamy na naszą stronę internetową i wysłania zgłoszenia poprzez podanie danych osobowych oraz numeru kontaktowego. Zapraszamy do kontaktu — chętnie pomożemy rozwiać nawet najmniejsze wątpliwości!